Tipobet0468 Mevcut Erişim Adresi

Tipobet0468 Mevcut Erişim Adresi

Tipobet0468 mevcut adresi gösterdi. Artık tipobet0468 üzerinden Türkiye’deki herkese yani Türkiye IP adresine sahip kullanıcılara hizmet verilmektedir. Tabii bu adresin ne kadar süre geçerli olacağı bilinmiyor. Burada belirleyici faktör, her zaman olduğu gibi, BT iletişiminin kurumudur. Ancak bilinen bir gerçek var. Bu site asla kapatılmayacak. Servisler 1 veya 2 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yeni bir giriş adresi ile sağlanacaktır.

Tipobet0468 Güncel Adresi Neden Değişir

Tipobet’in güncel adresi neden listelenir? Yeni olup ilk defa bağlantı sorunu yaşayanlar için tekrar edelim. Site, bir ticaret şirketi, bir limited şirket olan Hollanda Antilleri’nde bulunan Grace Bay B.V. tarafından oluşturulmuştur. Ticari amaçlarla çalışmalarına devam etmektedir. Site ve hizmetler için 16 68 numaralı lisans Hollanda Antilleri Kumar Komisyonu’ndan alınmıştır. Şirket, Hollanda Antilleri’nde elde ettiği kazanç üzerinden vergi öder. Bir çevrimiçi hizmet konseptinde, para için oynanan kumar seçenekleri vardır. Burada bahsedilen tüm ifadelerin Türkiye’de benimsenmesi mümkün değildir. Bu yüzden site keşif üzerine kapanır. Bu nedenle, bağlantı kesildikten sonra mevcut adres gösterilir.

Tipobet’in Güncel Adresini Kim Belirliyor?

Tipobet’in güncel adresini kim belirliyor? Adres tayini Türkiye’deki bir kooperatif, Türkiye’deki bir tüzel kişi veya Türkiye’deki bir gerçek kişi tarafından yapılmaz. Makalenin içeriği, limited şirketin kurucusu ve genel müdürünün adını belirtir. Adres değiştirmeye ve yeni adres üzerinden hizmet vermeye yetkili tek kişidir. Güç aktarımı yok gibi görünüyor. Bu Türkiye üzerinden yapılmış bir anlaşma değildir. Bu, şirketin Hollanda Antilleri üzerinden yaptığı bir takas anlamına gelir.

Tipobet0468 Neden Kapandı

Mevcut hedeflenen çalışmada Tipobet’in kapatma kararı şeklinde bir uygulaması bulunmaktadır. Ayrıca Tipobet kimden kapanıyor? Önce buradan başlayalım. Hollanda Antilleri Sanayi ve Ticaret Bakanlığı yaptırımlarla ilgili bir kararı ne aldı ne de gündeme aldı. Şirket dünya genelinde olması gerektiği gibi resmi prosedürlere, yasal prosedürlere uygun olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Yasal bir izin veren, Antillerde At Yarışlarının Kontrol ve Denetimi için Hollanda Komitesi, yani. lisans belgesi, onaylanması konusunda herhangi bir karar almamıştır. Bu yasal ilkeye göre olması gerektiği gibi davranmaya devam eder, yani. lisans belgesi. Peki kim kapattı? Siteye erişimin engellenmesi kararı Türkiye’de yetkili bir kurum olan Bilgi İşlem ve İletişim Enstitüsü tarafından alınmaktadır. Erişimi engelleme kararı, Türkiye pazarını kapatma kararı olarak adlandırılıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın