Tipobet Yeni

tipobet yeni

Tipobet yeni anlayışında, yeni bir adres ile yeniden piyasada kendini göstermeye başlamıştır. Yıllardır Türkiye pazarında kesintisiz hizmet veren tipobet markasının adresini bir kez daha değiştirdiğini göreceksiniz. Neden kapatılır? Kim tarafından kapatılır? Yeni adresi ne olmuştur? Ve benzeri tüm beklenti ve soruların karşılığı bu yazı içeriğinde bulunmaktadır.

Tipobet Adresi Neden Kapatılıyor?

Tipobet neden kapatılıyor? Sorusu ile başlayalım. İlk defa böyle bir uygulama ile karşılaşıyor olabilirsiniz. Bu sitenin kapatılma nedeni şirkettir. Şirkete bakıldığında, Grace Bay B.V. adında ve Hollanda Antillerine kayıtlı bir şirket ile karşılaşacaksınız. Hatta Avrupa ülkelerinde, dünya genelinde ticari anlamda yasal olarak kabul edilen bir şirkettir. Türkiye’de kurulmaması ve benzer sebeplere istinaden kabul edilmemektedir. Hemen arkasından lisans belgesi şeklinde bir gerekçe gelmektedir. Baktığınızda tipobet sitesinin 16 68 numaralı Hollanda Antilleri lisansı ile çalıştığını göreceksiniz. Bu lisans belgesi Avrupa ülkelerinde ve dünya genelinde yasal anlamda kabul edilmektedir. Supertoto teşkilat başkanlığından alınmadığı için, Türkiye’de kabul edilmediği görülecektir. Çevrim içi, eğlenceli ve kaliteli ve para kazandıran hizmet seçeneklerinde oyunlar bulunmaktadır. Bütün oyunlar, para ile oynatılmakta ve para kazanma şansı yaratılmaktadır. Türkiye’de bu oyunların para ile oynatılması yasaklanmaktadır. Bu yüzden site tespit edilip kapatılmaktadır.

Tipobet Adresini Kim Engelliyor?

Tipobet adresini kim engelliyor? Hollanda Antilleri Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından yapılan bir işlem değildir. Şirket olması gerektiği gibi ticari prosedürler, yasal prosedürler dahilinde hareket etmektedir. Hollanda Antilleri oyun kontrol ve denetleme komisyonu tarafından yapılan bir işlem değildir. Şirket her zaman, olması gerektiği gibi resmi prosedürler dahilinde hareket etmektedir. Bu sitenin adresini kapatan, sadece ve sadece bilgi teknolojileri iletişim kurumudur. Engelleme kararını veren tek kurum budur. Yani Türkiye’de yetki verilmiştir. Yabancı bahis ve oyun sitelerinin tamamı, bu kurum tarafından tespit edilmekte ve engellenmektedir.

Tipobet Yeni Adresi Ne Oldu?

Tipobet yeni anlayışı yukarıda bahsedilen gerekçelere istinaden, yıllardır olduğu gibi bir kez daha gündeme getirilmiştir. Peki tipobet adresi ne oldu? Türkiye ip adreslerini açık halde bulunan yeni giriş adresinin tipobet0895 olduğu görülmektedir. Bu adresi yazmanız ile birlikte, sitenin her zaman olduğu gibi problemsiz bir şekilde açıldığını göreceksiniz. Ayrıca bu adres hizmet standartlarını, kalitesini etkilememiştir. Yani herhangi bir güncelleme ya da değişim yapılmamıştır. Bu adres kullanıcı, kullanıcı hesaplarını ve finansal varlıkları ile bilgileri etkilememiştir. Hatta aynı siteyi yüksek kalite standartlarında, aynı şekilde kullanmaya, yeni adresi üzerinden devam edeceksiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın