Tipobet Üyelik

Tipobet Üyelik
Tipobet Üyelik

Tipobet üyelik işlemini gerçekleştirmek ile birlikte, Avrupa’nın en ciddi ve güvenilir sitesinden hizmet alacaksınız. Hesap açmanız ile birlikte, bildiğiniz, bilmediğiniz tüm spor karşılaşma ve yarış seçeneklerine iddaa oynayacaksınız. Hesap açmanız ile birlikte, daha önce oynadığınız ya da oynamadığınız tüm eğlenceli oyun seçeneklerinde yer alacaksınız. Hesap açmanız için sadece Türkiye açısından belirlenmiş 18 yaş sınırında olmanız yeterlidir.

Tipobet Nasıl Üye Olacağım?

Tipobet nasıl üye olacağım? Online giriş işlemini, tipobet0824 adresi ile gerçekleştirilip ana sayfayı açtığınızda, sağ üst köşeye doğru bakın. Orada kırmızı renkli, üzerinde Türkçe kayıt ol yazısının bulunduğu bir buton göreceksiniz. Buradan seçim işlemini gerçekleştirin. Türkçe hazırlanmış, üye değil misiniz? Hemen bir hesap oluşturun. Yazılı bir başvuru formunu göreceksiniz. Hesap bilgileri bölümünü doldurmalı, kişisel bilgiler bölümünü doldurmalısınız. Hesap bilgileri anlayışında kullanıcı adı belirleyeceksiniz. Elektronik posta adresinizi yazacaksınız. Şifre belirleyeceksiniz. Cep telefon numarasını yazacaksınız. Cinsiyet belirlemesi yapacaksınız. Kişisel bilgiler bölümüne geçtiğinizde, isim bölümünü dolduracaksınız, soy isim bölümünü dolduracaksınız, ay, gün, yıl olacak şekilde, doğum tarihini dolduracaksınız, ülke seçimi yapacaksınız, şehir bölümünü dolduracaksınız, açık adresinizi yazacaksınız. Bu bölümleri doldurduktan sonra, alttaki kutuları göreceksiniz. Bonuslar ile ilgili, sürpriz hediyeler ile ilgili bilgi elektronik postası ya da SMS alıp almak istemediğinize karar verip, işaretleyeceksiniz. Zorunlu olarak kullanıcı sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum bölümünü işaretleyeceksiniz. Bunu yapmak ile birlikte, yeşil renkli, hesap oluştur butonuna basacaksınız.

Tipobet Aktivasyon Linki

Tipobet aktivasyon linki üyelik başvuru formunu doldurup gönderenlere, müşteri hizmetleri tarafından iletilmektedir. Hesap bilgileri bölümüne yazdığınız elektronik posta adresine bir adres gelecektir. Bunu müşteri hizmetleri gönderecektir. Bu adresi üzerinden tipobet giriş işlemini yapacaksınız. İp adresinizi sisteme tanıtacaksınız. Bundan sonra giriş yaptığınızda, site sizi otomatik olarak tanımlayacaktır.

Tipobet Üyelik

Tipobet üyelik işleminin yapılmasında, herhangi bir parasal değer ile karşılaşmazsınız yani tipobet üyelikte ücret ve belge talepleri gündeme gelmez. Üye olmak için para ödemenize gerek bulunmamaktadır. Paralı abonelik sistemi ile çalışan bir site değildir. Hizmet bedeli tahsil edilmez, işlem ücreti tahsil edilmez, abonelik parası gibi bir para sizlerden talep edilmez. Üye olmak için belge göndermenize gerek kalmamaktadır. Üyelik başvuru formunda kullanım sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum bölümünü işaretlemek zorundasınız. Bu bölümü işaretlemeniz nedeniyle, sizlerden herhangi bir belge talep edilmeyecektir. Onaylanması ile birlikte, 5 dakika da hesabınız üzerinden tipobet giriş işlemini yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın