Tipobet Para Yatırma

tipobet para yatırma

Tipobet para yatırma işlemleri konusunda farklı seçenekler ile sizleri karşılamakta, hızlı ve güvenli hareket imkanı yaratmaktadır. Günümüz teknolojik şartlarında geliştirilmiş herhangi bir sistemi kullanabilirsiniz. Her gün, her saat, EFT dışındaki bütün seçenekler ile hesabınıza para yatırabilirsiniz, rahat davranabilirsiniz. Günün 24 saati boyunca yatırım özgürlüğüne sahip olacaksınız.

Tipobet Para Yatırma Yöntemleri Ve Limitleri

Tipobet yatırım yöntemleri ve limitleri konusunda sitede de gerekli açıklamalar yapılmıştır. Bu siteye para yatırabileceğiniz yöntem ve limitler standarttır. Havale ile en az 100 Türk Lirası para yatırabilirsiniz. EFT yöntemi ile minimum 100 Türk Lirası para yatırabilirsiniz. Cepbank ile en az 100 Türk Lirası para yatırabilirsiniz. Ecopayz ile en az 100 Türk Lirası para yatırabilirsiniz. Kredi kartı ile en az 100 Türk Lirası para yatırabilirsiniz. Neteller ile en az 100 Türk Lirası para yatırabilirsiniz. Papara ile en az 100 Türk Lirası para yatırabilirsiniz. Bu limitlerin altında yatırım yapmayın. Yapmış olduğunuz ya da yapacağınız yatırıma finansal departman tarafından onay verilmesi mümkün olmayacaktır.

Tipobet Hangi Bankalar İle Çalışıyor?

Tipobet hangi bankalar ile çalışıyor? Türkiye Cumhuriyeti kurumsal bankaları anlayışının geçerli olduğunu söylemek mümkündür. Garanti Bankası, İş Bankası, Akbank, Finansbank, ING Bank, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası, Denizbank gibi bankalar ile çalışan bir siteden bahsedilmektedir. Bu bankalarda açılmış hesaplar bulunmaktadır. Bu hesaplara havale üzerinden para yatırabilirsiniz. Farklı bir bankada hesabınız bulunuyor ise, EFT üzerinden para yatırabilirsiniz. Güncel banka bilgilerini öğrenebilirsiniz. Bankalara ait İBAN veya hesap numaralarını öğrenebilirsiniz. Bunun için tipobet canlı destek ile görüşmeniz yeterli olacaktır.

Tipobet Yatırılan Paradan Kesinti Yapar mı?

Tipobet para yatırma işleminde, banka hesaplarını ya da sistemleri kullanabilirsiniz. Peki tipobet yatırılan paradan kesinti yapar mı? Hangi yöntemi tercih etmiş olur iseniz olun, hangi miktarda, limitler dahilinde hangi miktarda para yatırmış olur iseniz olun, tipobet sitesi kesinti yapmaz. İşlem masrafı, hizmet bedeli almaz. Herhangi bir şekilde paranıza müdahale etmez. Paranıza müdahale etme yetkisi yasal olarak bulunmamaktadır. Hesaplarda bulunan paraların kullanım yetkisi sadece kullanıcılardadır. Özellikle bazı şahısların havale ve EFT seçeneklerinden kesinti yapıldığını iddia ettiği görülmektedir. Bankanız ile görüşür, müşteri hizmetleri ile görüşür iseniz, bunun böyle olmadığını tespit edeceksiniz. Banka hesabınızda yeterli paranı bulunmaması durumunda, kesinti, göndermeye çalıştığınız para içerisinden yapılır. Kalan miktar tipobet sitesinde açılan hesaplara aktarılır. Ancak bu kesintiyi yap sitesi finansal departman değildir. Dekont üzerinde inceleme yapar iseniz, banka tarafından kesinti yapıldığını görebilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın