Tipobet Güncel Adres

Tipobet Güncel Adres
Tipobet Güncel Adres

Tipobet güncel adres belirlemesi yapmıştır. Artık Türkiye’deki herkese yani Türkiye ip adreslerindeki kullanıcılara, tipobet0825 üzerinden hizmetler verilmeye başlanmıştır. Bu adresin ne kadar geçerli olacağı tabii ki bilinmemektedir. Burada belirleyici olan her zaman olduğu gibi, bilgi teknolojileri iletişim kurumudur. Ancak bilinen bir gerçek vardır. Bu site asla kapalı kalmayacaktır. 1 dakika ya da 2 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yeniden yeni giriş adresi ile hizmetler verilecektir.

Tipobet Güncel Adres Neden Belirleniyor?

Tipobet güncel adresi neden belirleniyor? Bu konuyu yeni üye olan ve ilk defa giriş problemi yaşayanlar için bir kez daha tekrarlayalım. Grace Bay B.V adında Hollanda Antilleri üzerinde kurulmuş bir şirket tarafından, bir ticari işletme, bir Limited Şirketi tarafından site meydana getirilmiştir. İşletilmeye ticari anlamda devam edilmektedir. Site ve hizmetler için Hollanda Antilleri oyun komisyonu üzerinden 16 68 numaralı lisans belgesi alınmıştır. Şirket kazançları üzerinden vergileri, Hollanda Antilleri üzerine vermektedir. Online çevrimiçi hizmet anlayışının içerisinde, para ile oynanan oyun seçenekleri bulunmaktadır. Burada sayılan tüm ifadelerin Türkiye’de kabul edilmesi gibi bir durum mümkün değildir. Bu yüzden site tespit edildiğinde kapatılmaktadır. Bu yüzden kapatıldıktan sonra, güncel adres belirlenmektedir.

Tipobet Güncel Adresini Kim Belirliyor?

Tipobet güncel adresini kim belirliyor? Türkiye’de bir ortaklık, Türkiye’de bir tüzel kişilik, Türkiye’de gerçek kişilik tarafından adres belirleme işlemi yapılmaz. Kurucu ve işleticisi Limited Şirketinin adı yazı içeriğinde belirlenmiştir. Adresi değiştiren, yeni adres üzerinden hizmet veren tek yetkili budur. Herhangi bir yetki devrinin yapılmadığı görülmektedir. Türkiye üzerinden yapılan bir işlem değildir. Hollanda Antilleri üzerinden, şirket tarafından yapılan bir değişim anlamına gelmektedir.

Tipobet Kim Tarafından Kapatılıyor?

Tipobet güncel adres belirleme çalışmasında, kapatılma kararının verilmesi şeklinde bir uygulama bulunmaktadır. Tipobet kim tarafından kapatılıyor? Önce şuradan başlayalım. Hollanda Antilleri Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından yapılan ya da gündeme getirilen bir yaptırım kararı yoktur. Şirket olması gerektiği gibi, resmi prosedürler, yasal prosedürler dahilinde dünya genelinde hareket etmeye devam etmektedir. Yasal yetki yani lisans belgesini veren Hollanda Antilleri oyun kontrol ve denetleme komisyonu tarafından verilen bir yaptırım kararı yoktur. Verilen yasal yetki yani lisans belgesi gereği, olması gerektiği gibi hareket etmeye devam etmektedir. Peki kim tarafından kapatılır? Türkiye’de yetkilendirilmiş kurum olan bilgi teknolojileri iletişim kurumu tarafından, site hakkında erişim engelleme kararı verilmektedir. Erişim engelleme kararı Türkiye pazarında, kapatılma kararı olarak isimlendirilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın